SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Železná Ruda - Špičák - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Železná Ruda - Špičák a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít 9 vleků a jedno lano. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá denně. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. V areálu sídlí horská služba. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete smažák nebo smažený sýr. Do areálu můžete jet také skibusem.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 69%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 26.1.
Mlha
0°C
-3°C
Čtvrtek
27.1.2022
Sněžení
-2°C
0°C
Pátek
28.1.2022
Sněžení
0°C
-3°C
Sobota
29.1.2022
Sněžení
-2°C
2°C