SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Kozákov

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Kozákov je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. bramboráčky a řízečky. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Držkov.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatele areálu musíme pochválit. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Areál nic zásadního nechybí. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 72%. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 26.1.
Mlha
0°C
-3°C
Čtvrtek
27.1.2022
Sněžení
-2°C
0°C
Pátek
28.1.2022
Sněžení
0°C
-3°C
Sobota
29.1.2022
Sněžení
-2°C
2°C