SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Kouty nad Desnou

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Kouty nad Desnou je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu můžete využít dvojici vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. V areálu sídlí horská služba. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete uzená cigára a párek v rohlíku. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Městské muzeum Rýmařov.

Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. 77% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 26.1.
Mlha
0°C
-3°C
Čtvrtek
27.1.2022
Sněžení
-2°C
0°C
Pátek
28.1.2022
Sněžení
0°C
-3°C
Sobota
29.1.2022
Sněžení
-2°C
2°C