SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Šindelná

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Šindelná a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází dvojice vleků. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte točené pivo či řízečky.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Kapličkový vrch.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. Nechceme být hodní příliš, ale 72% si areál určitě zaslouží.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 26.1.
Mlha
0°C
-3°C
Čtvrtek
27.1.2022
Sněžení
-2°C
0°C
Pátek
28.1.2022
Sněžení
0°C
-3°C
Sobota
29.1.2022
Sněžení
-2°C
2°C