SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Zadov - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Zadov! Areál se nachází na Šumavě a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je dvojice sedačkových lanovka. Dále můžete využít 6 vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá 2x denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Zaskákat si můžete ve snowparku. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete kofolu nebo párek v rohlíku. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Kašperské Hory.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 59%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Mrzí Vás to? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.12.

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C