SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Na Čele - Ostravice - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Na Čele - Ostravice! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází dvojice vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete hamburger či bramboračku. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 64% - to je náš verdikt.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 28.5.
Déšť
8°C
7°C
Pátek
29.5.2020
Zataženo
10°C
5°C
Sobota
30.5.2020
Déšť
10°C
6°C
Neděle
31.5.2020
Déšť
9°C
6°C