SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Na Čele - Ostravice - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Na Čele - Ostravice! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází dvojice vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete hamburger či bramboračku. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 64% - to je náš verdikt.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 26.1.
Mlha
0°C
-3°C
Čtvrtek
27.1.2022
Sněžení
-2°C
0°C
Pátek
28.1.2022
Sněžení
0°C
-3°C
Sobota
29.1.2022
Sněžení
-2°C
2°C