SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Kocourov - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Kocourov a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete párek v rohlíku nebo hamburger.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 58% - to je náš verdikt.

Mrznou Vám uši? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 26.1.
Mlha
0°C
-3°C
Čtvrtek
27.1.2022
Sněžení
-2°C
0°C
Pátek
28.1.2022
Sněžení
0°C
-3°C
Sobota
29.1.2022
Sněžení
-2°C
2°C