SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Velká Úpa ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Zkuste ski areál Velká Úpa! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete trojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. V areálu sídlí horská služba. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete kofolu nebo párek v rohlíku. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Je vidět, že provozovatel se snaží. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 65%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Velká Úpa - ideální pro rodiny s dětmi

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 26.1.
Mlha
0°C
-3°C
Čtvrtek
27.1.2022
Sněžení
-2°C
0°C
Pátek
28.1.2022
Sněžení
0°C
-3°C
Sobota
29.1.2022
Sněžení
-2°C
2°C