SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Potštát

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit Ski areál Potštát a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Oderských vrších poblíž města Hranice . Bohužel však není příliš vybavený. Někomu tak zde může něco chybět.

V areálu se nachází dvojice vleků a lano pro děti. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Úprava svahu probíhá denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší česnečku nebo zelňačku.

Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 67%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 26.1.
Mlha
0°C
-3°C
Čtvrtek
27.1.2022
Sněžení
-2°C
0°C
Pátek
28.1.2022
Sněžení
0°C
-3°C
Sobota
29.1.2022
Sněžení
-2°C
2°C