SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Rusava

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Rusava. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Areál má pouze jednu sjezdovku. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete bramboráčky a uzená cigára.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 69%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 28.5.
Déšť
8°C
7°C
Pátek
29.5.2020
Zataženo
10°C
5°C
Sobota
30.5.2020
Déšť
10°C
6°C
Neděle
31.5.2020
Déšť
9°C
6°C