SKI AREÁL LUDVÍKOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Osvětimany - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Osvětimany je pro vás to pravé.

Ski areál Šindelná

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Šindelná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Mrákotín ostudu neudělal

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Mrákotín a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Pernink - Nad nádražím ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Pernink - Nad nádražím.

Zadov - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Zadov!

Francouzská střediska vedou

Poslední listy opadávají. Je čas začít vybírat zimní dovolenou. Kam ale v zimě vyrazit? Obvykle rozhodují především finance, česká střediska totiž stále vycházejí podstatně levněji. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

Příprava na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly?

Radvanice - ideální pro rodiny s dětmi

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Radvanice je pro vás to pravé.

Zimní středisko Kouty nad Desnou

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Kouty nad Desnou je pro vás to pravé.

Ski areál Kozákov

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Kozákov je pro vás to pravé.

Jedlová - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Jedlová.

Železná Ruda - Špičák - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Železná Ruda - Špičák a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Dědkov

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Přijeďte navštívit areál Dědkov a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Rusava

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Rusava.

Zimní středisko Černá hora - Dolní Dvůr

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Černá hora - Dolní Dvůr.

Kvalita od českých výrobců sportovního oblečení

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Dejte šanci českým výrobcům. Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Zimní středisko Potštát

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit Potštát a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Velká Úpa ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Zkuste ski areál Velká Úpa!

Do ski areálu Vernířovice-Brněnka se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Vernířovice-Brněnka.

Do ski areálu Hlubočky se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Hlubočky.

Zlaté hory - Příčná - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Zlaté hory - Příčná je pro vás to pravé.

Kocourov - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Kocourov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Na Čele - Ostravice - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Na Čele - Ostravice!

Ski areál Vaňkův kopec

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Vaňkův kopec a užijte si zimní radovánky naplno!

Navštivte Třeboňsko, určitě se Vám tu bude líbit!

Třeboňsko je velmi pozoruhodnou a výjimečnou krajinou, jejíž rozmanitost láká milovníky přírody a historických památek k turistickým a cyklistickým výletům. Představuje ideální místo pro víkendové pobyty i pro klasickou vícedenní dovolenou, kterou můžete trávit v hotelu či penzionu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět staletých rybníků, prosluněných luk, rozlehlých lesů a poklidných malebných vesniček. Na Třeboňsku objevíte i mnoho historických skvostů a jelikož je jeho terén v podstatě rovinatý, rádi se sem vrací nenároční turisté, cyklisté a rodiny s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 8.12.
Zataženo
-3°C
-3°C
Čtvrtek
9.12.2021
Zataženo
-2°C
-3°C
Pátek
10.12.2021
Polojasno
-3°C
-7°C
Sobota
11.12.2021
Zataženo
-2°C
-3°C